Корзина
10 отзывов
Ждем ваших сообщенийСьогодні Розпродаж
Інтернет магазин Альфастор
+380680220959
+380680220959
+380508819698

Яка лампа для гель-лаку краща?

Яка лампа для гель-лаку краща?

Призначення лампи для манікюру

Перш за все, важливо розуміти, для чого потрібна УФ лампаУльтрафіолетова лампа - це спеціальне пристосування з нішею для пальців. Вона потрібна для полімеризації, тобто затвердіння гель-лаку, оскільки на повітрі та під сонячними променями гель-лака не застигає. Це обумовлено тим, що в складі таких лаків не міститься розчинників, на відміну від звичайних манікюрних лаків.

Які бувають типи ламп для гель-лаку?

Сьогодні на ринку манікюрного обладнання розрізняють три основних типи УФ ламп:

 • ультрафіолетові лампи (UV лампи);
 • світлодіодні лампи (LED лампи);
 • гібридні лампи (LED + CCFL, SUN).

Щоб мати уявлення про роботу і функції кожного типу ламп для гель-лаку, а також з метою визначення їх переваг та недоліків, розберемо більш детально кожен тип лампи.

уф лампа

Ультрафіолетові лампи (UV лампи)

Така лампа для гель-лаку є найпопулярнішою. Устаткування має лаконічний дизайн, що складається з корпусу, всередині якого розташовані УФ-лампочки з потужністю 9W. На корпусі лампи локалізована панель управління. На ринку можна зустріти моделі з вбудованими додатковими функціями, наприклад вентилятором або таймером. На головну задачу лампи для гель-лаку ці додаткові функції ніяк не впливають. За потужністю бувають лампи на 9W, 18W, 36W. Останній варіант є найбільш популярним. Потужність визначається кількістю УФ-лампочок. Лампа потужністю в 36W справляється з застиганням гель-лаку за 2-3 хвилини. Тут існує пряма залежність часу сушки нігтів від можливостей лампи: чим потужніше обладнання, тим швидше буде застигати покриття, і мінімізується ймовірність того, що манікюр буде зіпсований.

Переваги ультрафіолетових ламп (UV):
 • підходять для сушіння будь-яких гелевих покриттів, крім тих, що мають позначку LED;
 • різноманітний вибір моделей устаткування;
 • УФ-лампа може використовуватися і в домашніх умовах, і в салонних манікюрних кабінетах;
 • невисока вартість.
Недоліки ультрафіолетових ламп (UV):
 • потреба в частій заміні витратних матеріалів (УФ-лампочок): вони недовговічні й схильні втрачати потужність до закінчення терміну служби;
 • такий тип ламп не підходить для власниць чутливої шкіри рук: вони можуть відчувати неприємне печіння під час полімеризації.

Світлодіодні лампи (LED лампи)

Ці лампи другі за популярністю. Устаткування має привабливий і цікавий дизайн з фігурними корпусами. LED лампы для маникюраLED лампи для манікюру бувають потужністю в 9W, 18W, 36W. За потужність лампи відповідають світлодіоди. Час застигання гель-лаку в такий лампі становить 10-15 секунд.

Переваги світлодіодних ламп (LED):
 • широкий асортимент модельного ряду;
 • довговічність;
 • короткий час сушіння покриттів;
 • низьке енергоспоживання.
Недоліки світлодіодних ламп (LED):
 • підходять виключно для сушки спеціальних покриттів з позначкою LED;
 • дорого вартісні.

Головною умовою якісної і швидкої сушки гелевих покриттів на нігтях є використання спеціального приладу для манікюру – лампи. Існує кілька різновидів професійних апаратів: УФ-лампи, CCFL, LED або ж CCFL+LED.

Більшість негативних результатів манікюру з використанням ламп пов’язані з неякісним або невідповідним для певного виду манікюру приладом, а також неправильним його використанням.

Гібридні. Цей вид обладнання для нігтьового сервісу поєднує в собі властивості CCFL і LED-конструкцій. Це дає вам новий спектр можливостей і дозволяє використовувати більше якісних і нових матеріалів. Різне випромінювання впливає на гелі, лаки та акрил, значно скорочуючи час їх полімеризації (застигання).

Лампа для нігтів є одним із найголовніших апаратів, за допомогою якого створюється манікюр.

Адже саме лампа сушить гель-лаком або лак для наращування нігтів, тому без неї аж ніяк не обійтися.

Від якості лампи  для манікюру та її правильного вибору залежить краса нігтів. Сьогодні на ринку є величезна кількість видів ламп для манікюру, тож спробуємо не розгубитися у потоці пропозицій і обрати саме те, що потрібно.