Корзина
10 отзывов
Ждем ваших сообщенийСьогодні Розпродаж
Інтернет магазин Альфастор
+380680220959
+380680220959
+380508819698

ПРОФЕСІЙНІ ПРИЛАДИ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ: ВИДИ, ОСОБЛИВОСТІ, ПРИЗНАЧЕННЯ

ПРОФЕСІЙНІ ПРИЛАДИ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ: ВИДИ, ОСОБЛИВОСТІ, ПРИЗНАЧЕННЯ

Термо бігуді
Назва пристосування самого говорить за себе. На вигляд термобігуді нічим не відрізняються від звичайних, але всередині бігуді розташована порожнина з парафіном. Парафін при нагріванні розплавляється. Зазвичай термобігуді роблять з сенситивних (чутливих) матеріалів, таких як м'яка пластмаса. Саме за рахунок таких матеріалів термобігуді досить приємні на дотик.

Виконання завивки таким способом дозволяє отримати якісні завитки за рахунок оптимальним температурним режимам. Термобігуді дозволяють отримати ефект натуральних локонів швидко і дбайливо.

Перед застосуванням термобігуді необхідно розігріти до потрібно температури. Щоб бігуді нагрілися, буде достатньо п'яти-шести хвилин. Після цього можна приступати до завивки. До завивці варто підходити з обережністю, адже матеріал досить сильно нагрівається, і можна обпектися. Незважаючи на те, що матеріал нагрівається до високих температур, даний метод завивки волосся прийнято вважати щадним. Це пояснюється тим, що нагрівається центральна частина термобігуді, а зовнішня поверхня тільки віддає волоссю тепло і надійно фіксує потрібну форму локона. Термобігуді досить прості у використанні, до того ж це швидкий і простий спосіб отримати гарні завитки.

фен
Фен - це найпопулярніше пристосування для укладання волосся. Різні модифікації і пристосування цього приладу допомагають отримати різні укладання. Потужність фенів перебувати в межах від 200 до 1800 Вт. Для тих, у кого короткі і не дуже густе волосся можна обмежитися феном з меншою потужністю, а для власниць довгих і важких волосся краще звертати увагу на більш потужні фени.

Фен-щітка, зазвичай, має невисоку потужність, тому це пристосування більше підходить для укладання, а не для сушки волосся. Додатково до всього пристрій дозволяє випрямити неслухняні волоски, які постійно вибиваються із зачіски.

Що стосується насадок, то їх варто вибирати в залежності від того результату, який ви розраховуєте отримати. За допомогою насадки-концентратора волосся можна висушити набагато швидше. Насадка направляє струмінь повітря в певне місце. На вигляд насадка являє собою злегка сплюснутий циліндр.

Насадка-дифузор робить процес сушіння більш щадним і м'яким. Такий ефект досягається за рахунок здатності насадки розсіювати струмінь повітря. На вигляд вона представляє широкий розтруб з отворами. Також є дифузор з «пальчиками», він дозволяє закріпити локони і додає об'єм біля коріння.

Перукарі не рекомендують відразу після миття волосся використовувати фен для сушіння. Спочатку краще промокнути голову рушником і тільки потім приступати до сушіння з використанням фена. Волосся попередньо варто розчесати гребінцем з рідкими зубами. Ви можете нанести на корені волосся якийсь засіб для укладання. Завдяки спрею або розгладжує флюїди зачіска стає гладкою, гель, пінка, мус допомагають додати об'єм зачісці.

Шипці і праску
Ці два прилади діють за одним принципом, але вони мають різні призначення.

Завдяки прасування ви отримуєте блискучі і хвилясті волосся. Купуючи праску, звертайте увагу на якість шліфування пластин і щільність їх змикання, ступінь прилягання один до одного.

Деякі віддають перевагу професійним пристроїв з керамічним покриттям. Але якщо ви хочете отримати бажаний ефект не забувайте про необхідність використання спеціальних засобів для випрямлення. В такому випадку ваша зачіска буде зберігати свій первинний вигляд, незважаючи на дощ і вітер.

Шипці бувають різного діаметру. Вони призначені для створення великих і дрібних локонів. Досвідчені майстри-перукарі не радять занадто часто використовувати щипці, оскільки вони сушать волосся і роблять їх більш ламкими.